گروه شرکت های نیلگون

نظربه اهمیت صنعت حمل ونقل در دنیای امروزی و جایگاه ویژه آن در تجارت،همچنین لزوم همکاری متقابل شرکتهای تجاری ،تولیدی و کارخانجات با شرکتهای حمل ونقل داخلی و بین المللی،گروه شرکتهای نیلگون با عملکرد روبه رشد خود در زمینه حمل و نقل جاده ای (ترانزیت،صادرات،واردات و تشریفات گمرکی ترخیص کالا ) با بهره گیری از گروه شرکتهای حمل و نقل بین المللی گسترش و شرکت حمل و نقل داخلی میثم ترابر و شرکت ترخیص کالای نیلگون آبی ایرانیان و با سالها تجربه در انجام امور فورواردری جهت همکاری با کارخانجات،بازرگانان، شرکتهای تجاری وحمل ونقل، با آگاهی کامل نسبت به اهمیت این صنعت برای مدیران تابعه امروز و به منظور حفظ و کمک به چرخه تولید و منتهی کردن آن به سوی اهداف کلی، در عرصه حمل ونقل فعالیت داشته و به پشتوانه پرسنل مجرب و متعهد ،شعب و نمایندگی های خود را در نقاط مختلف دنیا (شهرها،بنادر و مرزها) دایر و با قبول مسئولیتهای سنگین اعم از عهده دار شدن سلامت کالا و محمولات همچنین پرداخت خسارتهای احتمالی سعی در برداشتن گامی موثر در این زمینه داشته است.

ترانزیت خارجی ، ترانزیت خارجی کالا ، شرکت ترانزیت خارجی ، شرکت ترانزیت خارجی در تهران
 • شرکت حمل و نقل بین المللی گسترش
  شرکت حمل و نقل بین المللی گسترش ، از سال 1367 در عرصه حمل و نقل بین المللی کالا به صورت فورواردر، کریر ، ترانزیت داخلی وخارجی و همچنین لجستیک فعالیت می نماید. ما تعهد داریم که توسط تیم با تجربه و با در اختیار داشتن دفاتر نمایندگی، در گمرکات داخل و خارج از کشور بهترین سرویس را به مشتریان ارائه دهیم . تیم حرفه ای این شرکت سعی بر این دارد که بهترین سرویس ها با بهترین قیمت را به مشتریان ارائه دهد. رضایت مشتریان اولویت ماست. رئوس خدمات قابل ارائه شرکت گسترش به شرح ذیل می باشد:
  1- حمل کلیه کالا ها با در اختیار داشتن تعداد ناوگانی شامل 450دستگاه کامیون های (چادری ، تانکر و اتاق بر ،قیرکش،کارکریر،کفی )
  2- سرویس حمل مستقیم و ترانشیپی از کشور ایران به کشورهای همسایه اعم از عراق، افغانستان، ترکمنستان، پاکستان و ترکیه
  3- سرویس حمل مستقیم وترانسشیپی کالا از ایران به کشور های آسیایی میانه و بالعکس
  4- حمل محموله های (نفتی و گاز) از ایران و عراق به کلیه کشورها به صورت (صادرات ترانزیت و واردات)
  5- حمل محمولات صادراتی و وارداتی به و از کشورهای اروپایی
  6- انجام امور و خدمات گمرکی از قبیل(صادرات،واردات،ترانزیت،حمل مرکب و ترخیص کالا در گمرکات داخلی و خارجی)
  7- سرویس حمل های مستقیم و ترانزیتی به کشور های عربی
شرکت حمل و نقل بین المللی گسترش
شرکت حمل و نقل بین المللی گسترش
 • شرکت حمل و نقل داخلی میثم ترابر کار
  شرکت حمل و نقل داخلی میثم ترابر کار ، از سال 1371 در عرصه حمل و نقل داخلی و برون شهری کالا فعالیت خود را تحت نظارت مجموعه حمل و نقلی نیلگون گروپ آغاز نموده است . شرکت میثم ترابر کار با دراختیار داشتن دفاتر مختلف در سطح استان تهران آمادگی حمل هر گونه کالا از مبدا تهران به اقصی نقاط کشور را دارا می باشد. این مجموعه قادر به تهیه انواع تریلی، خاور وسایر وسایل نقلیه متناسب با نوع و حجم کالای مشتریان خود می باشد و با صدور بیمه نامه حمل معتبر جهت تردد در کل مسیر این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که کالای آنها از مبدا تا مقصد تحت پوشش بیمه کلیه حوادث مترقبه و غیر مترقبه قرار گیرد. رئوس خدمات قابل ارائه شرکت میثم ترابر کار به شرح ذیل می باشد:
  1- تهیه انواع وسیله حمل متناسب با نوع و حجم کالا
  2- صدور بارنامه رسمی و دولتی به همراه پوشش بیمه ایی در سراسر مسیر حمل
  3- حمل کلیه محمولات ترافیکی و فوق سنگین
  4- حمل خودرو و بدنه خودرو در داخل و خارج از کشور به صورت اختصاصی با در اختیار داشتن تریلرهای خودرو بر و وبدنه بر مخصوص .
شرکت حمل و نقل داخلی میثم ترابر، میثم ترابر، هلدینگ نیلون گروپ، نیلگون گروپ، حمل و نقل داخلی، حمل داخلی،حمل و نقل داخلی تهران
 • شرکت ترخیصکاری نیلگون آبی ایرانیان
  شرکت ترخیصکاری نیلگون آبی ایرانیان از سال 1388 مفتخراست تا در عرصه بازرگانی داخلی و خارجی سرویسهای قابل قبولی را به مشتریان خود ارائه دهد. کارشناسان مجرب شرکت با توجه به نیاز مشتری و بررسی کالای آنها، در جهت ترخیص، ثبت سفارش واردات و صادرات کالا خدمات متناسبی را در نظر گرفته و به آنها ارائه می نماید. هدف ما خدمت به تولیدکنندگان و واردکنندگان عزیز جهت توسعه تجارت بین الملل و صنعت کشور است. رئوس خدمات قابل ارائه شرکت نیلگون آبی ایرانیان به شرح ذیل می باشد:
  1- ثبت سفارش و ترخیص کالا از کلیه گمرکات داخلی و خارجی
  2- ارائه راهکارها و روش ها در جهت پیشبرد وبهبود اهداف مشتریان
  3- واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی
شرکت بازرگانی و ترخیص کالای نیلگون آبی ایرانیان