حمل بار به آلمان

آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان است که اقتصاد آن به عنوان چهارمین اقتصاد دنیا شناخته شده است. آلمان دارای بازار اقتصادی بزرگ و قوی میباشد که همین دلیل باعث شده آلمان بزرگ ترین اقتصاد ملی را در اروپا داشته باشد. آلمان با توجه به قرار گرفتن در غرب اروپا ، یکی از مهم ترین قطب های حمل و نقل محسوب میشود. در پی داشتن اقتصاد قوی  کشور آلمان  ، سرمایه گذاری و ایجاد نوآوری از طریق سرمایه گذاران کشور هایی که اقتصاد چشم گیری در جهان ندارند انجام میشود و همینطور به دلیل مطرح بودن موسسات تحصیلی این کشور در میان مردم دنیا افرادی برای تحصیل و یا اخذ مدارج بالای تحصیلی به این کشور مهاجرت می کنند ، به همین دلایل آلمان کشوری مهاجر پذیر میباشد که یکی از دغدغه مهم مهاجران که برای ادامه زندگی و تحصیل به آلمان میروند ، حمل بار از کشور خود به آلمان است. حمل بار به آلمان و ترانزیت کالا از آلمان برای تجار و مهاجرین یک امر ضروری است. کشور ما ایران کالاهای زیادی را به کشور آلمان صادر میکند که شامل محصولات شیمیایی ،ماشین آلات ، محصولات دارویی، مواد خوراکی و…میباشد.

روش های حمل بار به آلمان

حمل بار به آلمان به سه روش امکان پذیر است که حمل بار برای مهاجرین و تجار آسان تر کرده است:

حمل بار به روش زمینی

حمل بار به روش هوایی

حمل بار به روش دریایی

حمل بار به روش زمینی

یکی از کم هزینه ترین روش های حمل بار به آلمان  ، حمل بار زمینی است که به صورت فول تراک ، خرده بار و یا گروپاژ انجام میشود.

فول تراک: به در اختیار گرفتن یک تراک کامل برای حمل بار که حجم و وزن بالایی دارند.

خرده بار یا گروپا : پر نشدن یک تراک کامل به تنهایی و بار زدن چند نوع بار همگون باهم که قابلیت بارگیری  در یک کانتینر را باهم دارند.

حمل بار به روش دریایی

حمل بار دریایی به سه روش امکان پذیر است:

  1. فول کانتینر
  2. خرده بار
  3. فله ای

در حمل بار به روش دریایی ، خرده بار و فول کانتیر ، با کانتینرهای 20فوت یا40فوت صوت میگیرد که صاحب کالا یا شرکت های حمل بار دریایی با توجه به حجم و وزن و نوع بار خود میتوانند نوع کانتینر خود را انتخاب نمایند. برای کالاهای فله ای و کالاهایی که حجم بار زیادی دارند حمل بار به روش دریایی مناسب ترین روش است زیرا اینگونه بارها بسته بندی خاصی ندارند. بعضی از کالاها با بسته بندی خاصی که دارند به طرقی داخل کانتینر چیده میشوند که از خطرات احتمالی در حین حمل بار دریایی در امان باشند، در مواردی که بار به صورت فله ای و حجم نسبتا زیادی دارد حمل بار به روش دریایی بصرفه تر نسبت به حمل بار زمینی میباشد.

آلمان دارای بنادر مهمی از قبیل هامبورگ ، برمن ، کلن ، و دویسبورگ است که هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان میباشد و به دلیل بندر بودن این از اهمیت زیادی برخودار است.

بازار کشور آلمان یک بازار پویا و سطح بالا در جهان محسوب میشود به طوری که نوآوری بازار آلمان در تمام جهان شناخته شده است این کشور دارای نیروهای کار بسیار زیادی میباشد. از این رو این کشور دارای سرمایه زیادی بوده و سطح فساد در آن بسیار اندک است. آلمان بزرگ ترین اقتصاد اروپا را دارد و رتبه سوم صادر کننده بزرگ جهان را به خود اختصاص داده است. کشور آلمان از نظر اقتصادی در بخش خدمات 70 درصد از امکانات را پوشش داده است. این کشور 40 درصد از درآمد خود را از طریق صادرات به دست می آورد. آلمان دارای ذخایر نسبتا غنی از چوب و سنگ آهن است . این کشور دارای گاز طبیعی بسیار وسیعی میباشد میزان تورم در این کشور7/1 و حدود 16 از مردم آلمان زیر خط فقر زندگی میکنند. کشور آلمان در زمینه خدمات دوم است و 73 درصد فضای شغلی خود را در بخش خدمات بکار گرفته است . آلمان در زمینه حمل و نقل رتبه قابل توجه ای را به خود اختصاص داده است . کشور آلمان دارای چند شهر بزرگ است که شامل شهرهای برلین و مونیخ است. برلین پایتخت این کشور است که دارای تاریخ کهن بوده که در آن میتوان آسمان را به صورت یکجا مشاهده کرد. شهر تاریخی و مدرن در یک ترکیب قرار گرفته است که بسیار دیدنی است.

روش های حمل بار از آلمان

حمل بار از آلمان نیز به سه روش امکان پذیر است:

  1. حمل بار از آلمان به صورت زمینی
  2. حمل بار از آلمان به روش دریایی
  3. حمل بار از آلمان به صورت هوایی

در هر سه مرحله حمل بار از آلمان به ایران به صورت فول تراک و گروپاژ توسط مجموعه نیلگون گروپ قابل سرویس دهی و حمل برای تجار گرامی و صاحبان کالا امکان پذیر می باشد.

شرکت های حمل و نقل بین المللی آلمان

مجموعه حمل و نقل نیلگون گروپ با بهره گیری از شرکت های حمل و نقل بین المللی آلمان به صورت sistercompony در شهرهای مختلف آلمان آماده سرویس دهی صادراتی و وارداتی و تمامی حوزه های حمل و نقلی می باشد شرکت های حمل و نقل بین المللی آلمان ما را در مسیر کامیابی و سرویس های منظم به تجار یاری می نماید .

ترانزیت کالا از آلمان

یکی از بهترین روش های ترانزیت کالا از آلمان برای کشورهای همسایه مانند افغانستان ، عراق ، آذربایجان و … از مسیرهای عبوری ایران می باشد که بهترین و کوتاه ترین مسیر ترانزیتی برای اروپا و کشورهای آسیایی محسوب می گردد. افتخار آن را داریم که ترانزیت کالا از آلمان را از محورهای مواصلاتی که از ایران عبور می کند را با سرویس های منظم در اختیار صاحبان کالا و تجار قرار دهیم .

فریت بار از آلمان به ایران

با توجه به وسعت مهاجرین و دانشجویان در اروپا خصوصا کشور آلمان به صورت روزمره انتقال بسته های کوچک و بزرگ بین دو کشور ایران و آلمان در حال مبادله می باشد.

از این رو شرکت نیلگون گروپ فریت بار از آلمان به ایران را دستور کار خود قرار داده و آماده ارائه خدمات به مشتریان و تجار می باشد .

فریت بار از آلمان به ایران به صورت روزانه توسط این شرکت صورت می پذیرد .

سخن پایانی

شرکت نیلگون گروپ این اختیار را دارد که سرویس های منظم از ایران به تمامی شهرهای ذکر شده و بلعکس از آلمان به ایران را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. آلمان با توجه به قرار گرفتن در غرب اروپا یکی از مهم ترین قطب های حمل و نقل است. حمل بار به آلمان برای تجار و مهاجرین یک امر ضروری است و از آن جا که تعداد مهاجرین ایرانی در کشور آلمان بسیار زیاد میباشد کالاهای زیادی از ایران به کشور آلمان صادر میشود که عمده آن محصولات شیمیایی ومواد خوراکی ، ماشین الات و… میباشد.

یکی از کم هزینه ترین روش های حمل بار به آلمان حمل زمینی است که به دو صورت فول تراک ، خرده بار یا گروپاژ انجام میشود. حمل بار به آلمان به صورت فول تراک در این روش با در اختیار داشتن یک تراک کامل بنا به خواسته مشتری با هر نوع از تریلر شامل تریلی یخچالی ، تریلی چادری یا تانکر برای بارهایی که وزنی بالاتر تا سقف بیست دو تن را دارند از این روش استفاده میگردد.