شرکت ترخیص کالای نیلگون آبی ایرانیان

شرکت ترخیص کالای نیلگون آبی ایرانیان از سال 1388 فعالیت خود را تحت نظارت مجموعه حمل و نقلی نیلگون گروپ آغاز نموده است  تا در عرصه بازرگانی داخلی و خارجی سرویسهای قابل قبولی را به مشتریان خود ارائه دهد. کارشناسان مجرب شرکت با توجه به نیاز مشتری و بررسی کالای آنها، در جهت ترخیص، ثبت سفارش واردات و صادرات کالا خدمات متناسبی را در نظر گرفته و به آنها ارائه می نماید. هدف ما خدمت به تولیدکنندگان و واردکنندگان عزیز جهت توسعه تجارت بین الملل و صنعت کشور است. رئوس خدمات قابل ارائه شرکت نیلگون آبی ایرانیان به شرح ذیل می باشد:
1- ثبت سفارش و ترخیص کالا از کلیه گمرکات داخلی و خارجی
2- ارائه راهکارها و روش ها در جهت پیشبرد وبهبود اهداف مشتریان
3- واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی

شرکت بازرگانی و ترخیص کالای نیلگون آبی ایرانیان

ترخیص کالا به چه معناست؟

ترخیص کالا اصطلاحی است که جهت اظهار کالا به گمرک و آزادسازی آن برای وارد کننده یا صادر کننده کالا مورد استفاده قرار می گیرد.
فعالیت ترخیص کالا شامل آماده سازی و ثبت اسناد به صورت فیزیکی یا الکترونیک و محاسبه پرداختی ها شامل مالیات ، ماخذ تعرفه گمرکی ، سود بازرگانی ، حقوق گمرکی و تسهیلات ارائه شده توسط دولت به واردکنندگان و صادر کنندگان کالا می باشد.
در بسیاری از کشورها کارگزاران گمرکی یا حق العمل کاران فعالیت خود را در زیر مجموعه فعالیت فورواردری کالا به انجام می رسانند البته تجارت های مستقل و خطوط کشتی رانی، وارد کنندگان و صادر کنندگان، عمده ی کارفرمایان حق العملکار گمرکی محسوب می شوند.

همین الان مشاوره رایگان در حوزه ی بازرگانی و ترخیص کالا را از ما بگیرید! کلیک کنید!